Okulary UVEX Sportstyle 810 VM

Okulary UVEX Sportstyle 810 VM
Promocja Towar polecany

Producent: UVEX

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

349,00 PLN / szt 549,90 PLN

Powiadom mnie o dostępności
Okulary UVEX Sportstyle 810 VM

Opis

Okulary z technologią Variomatic oraz Curve 10, która automatycznie zmienia zaciemnienie szkieł zapewniając przy tym szeroki zakres widzenia. Technologia Variomatic oraz Curve w połączeniu zapewniają panoramiczne fotochromowe soczewki. Jest to idealne rozwiązanie, nawet dla najbardziej wymagających sportowców. Dzięki technologii szyb Variomatic okulary sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno podczas słonecznej pogody jak i deszczowej. Generacja Variomatic zapewnia jeszcze szybszą reakcję na zmieniające się warunki pogodowe. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabszej widoczności. Natomiast soczewki z technologią Curve10 w odróżnieniu od standardowych, płaskich szyb, oferują pełne, jednocentymetrowe zakrzywienie. Jednorodna krzywizna sferyczna, bez zniekształceń optycznych, poszerza pole widzenia, chroni oczy i poprawia widoczność. Wszystko to dla lepszego dopasowania, ochrony oraz komfortu. Lustrzane szyby tego modelu zapewniają automatyczną zmianę zaciemnienia szyb w trzech poziomach- od S1 do S3. Okulary te świetnie sprawdzą się podczas uprawiania wielu dziedzin sportowych. Wśród dodatkowych zalet tych okularów należy wymienić powłokę Supravision zapobiegającą parowaniu, powłokę Litemirror zapewniającą dodatkową ochronę przed promieniowaniem podczerwonym oraz szyby wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia.

 

Główne zalety modelu Sportstyle 810 vm:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC

- Powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb

- System variomatic- dzięki któremu szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych

- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia

- Szeroki zakres widzenia dzięki technologi Curve 10

- Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników

- Elastyczne, miękkie noski

- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

 

Kod katalogowy: 53/0/932/2805

Kolor: black-white (biało-czarny)

Szyba: variomatic litemirror silver, zmieniającą poziom przyciemnienia od S1 do S3

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
53/0/932/2805/UNI
Kod EAN
1418172274843
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Wybór

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe